SZUKAMY CIEBIE…

Szukamy Ciebie. Już od dawna. Nie chcemy wielu, lecz tej jednej, jedynej, niepowtarzalnej – relacji opartej na zmysłowości, otwartości i zaufaniu. Zaufaniu, w którym każde zbliżenie przesuwa granice i wyznacza nowe pragnienia.

Męczą nas ludzie zaliczający kolejne ciała bez chociażby próby poznania umysłu. Robiący wyścigi na głośne pojękiwania, nie mające nic wspólnego z prawdziwą przyjemnością. To gra oparta na płytkich pozorach zadowolenia. Krzyki na pokaz, klapsy na pokaz, orgazmy na pokaz. Tylko dla kogo to odgrywanie scen? Dla siebie czy przypadkowych widzów?

Namiętność to nie przypadkowość. Zwierzęcość, zapomnienie są jej uzupełnieniem, pikantnym dodatkiem, chwilową odskocznią. Lecz to długie pocałunki, spojrzenia w głąb duszy, delikatne wodzenie palcami po nieznanym ciele – to one budują sensualną zażyłość i sprawiają, że jeszcze do niedawna obcy sobie ludzie, stają się sobie wręcz dogłębnie bliscy.

Słowo „kocham” jest i zawsze będzie zarezerwowane dla jednej osoby, lecz słowo „pragnę” nie ma wyłączności. Przy otwartym umyśle i bezgranicznej szczerości w związku, pragnienia nie będą miały limitu spełnienia. Wszystko będzie zależało od ilości wyrażonych zgód, we wzajemnej akceptacji.

***

Szukamy Ciebie – kochanko i kochanku. Zapraszamy do naszej sypialni, by poprzez trójkąt próbować innych erotycznych figur. By żadna żądza nie została niezaspokojona. By opadać bezwładnie na łóżko po niezmiernej rozkoszy, cieszyć się swoją obecnością, śmiać się, rozmawiać i potem od początku ofiarowywać to, co najcenniejsze – siebie.

Nie chcemy krótkotrwałej przygody, lecz aktorów do stałej obsady w świecie naszych seksualnych marzeń. Wybranych pośród tłumu, wybranych dla nas. Połączeni mentalnymi wibracjami, doprowadzającym na skraj ekstazy. Zatrzymani w ruchu, trzymający się za ręce w trakcie wspólnej drogi orgazmu. Pragniemy obsypać Was pocałunkami, nieoczywistymi pieszczotami, grzesznymi szeptami, ożywiającymi ukryte obrazy wyuzdania, zakryte do tej pory kurtyną nieśmiałości.

Szukamy Ciebie, bo chcemy byś był/była dla nas, tak jak my będziemy dla Ciebie.

Szukamy Ciebie.

Odnajdź nas.

Tekst: Luiza

Fot.: Engin_Akyurt/Pixabay

PRZECZYTAJ: https://swingwithme.pl/nie-lacza-nas-uczucia/

Niech inni też się o nas dowiedzą :)