UWIECZNIJCIE SIEBIE

Czas szybko mija, choć nam wydaje się inaczej. Pędząc za kolejnymi celami, czasami nie spoglądamy w lustro, bądź zerkamy tylko na sekundę, nie mając chwili na przyjrzenie się sobie. Zmienia się nasza psychika, zmienia się nasze ciało. Zmieniają się relacje nas łączące.

Fotografia posiada magiczną moc – zatrzymuje w kadrze emocje, światło gubiące się we włosach, miłość ukrytą w uścisku dłoni. Jesteśmy kompletnymi laikami w zakresie robienia zdjęć, ale… lubimy to.

***

Planując jakikolwiek wyjazd, zawsze wrzucamy coś „pikantnego” do walizki – bieliznę zakładaną wyłącznie na wyjątkowe okazje, erotyczny gadżet przyprawiający serce o dodatkowe wibracje. Coś tylko dla nas. Owszem, zdarzają się wypady, kiedy zmęczeni po całym dniu czy to pracy czy zwiedzania, nie mamy sił na fotograficzne wyzwania, ale przygotowani jesteśmy.

Bo przecież zdarzają się deszczowe poranki opóźniające wyjście z hotelu albo łóżko tak bardzo nie chce wypuścić ze swoich pościelowych ramion. Wówczas chwytamy za lustrzankę bądź smartfon będący nieodłącznym towarzyszem codzienności i… bawimy się. Ujęciami, przebierankami bądź nagością, ułożeniem ciała, wykorzystaniem hotelowych akcesoriów. Najzwyczajniej sprawia nam to frajdę.

***

Ale kryje się w tym coś jeszcze. Wspólne pozowanie czy nawet wygłupianie się przed obiektywem celebruje bliskość. Patrzysz na ukochaną osobę z innej perspektywy, starając się uwiecznić w kadrze jej fizyczne atuty, jak i uczucie emanujące ze spojrzenia.

Część zdjęć robimy wyłącznie dla siebie, umieszczając je później w folderze „Nasze”. Część robimy pod kątem publikacji na naszym instagramowym profilu czy założonych na portalach swingerskich kontach. Niektóre mamy też zapisane w ukrytych folderach na komórce, by w razie nieoczekiwanej rozłąki, móc cieszyć się zapisanymi w pikselach momentami.

Fotografie pokazują jaką ewolucję przechodzi ciało, i wierzcie – wcale nie musi być to zmiana na gorsze podyktowana upływem czasu. Dojrzałość oraz umiejętność dostrzegania tego, co nie od razu jest zauważalne, wpływa iż poczucie atrakcyjności paradoksalnie się podnosi. To jest wspaniała pamiątka na późniejsze lata spędzane razem.

Dlatego, posłuchajcie nas, i gdy następnym razem będziecie się gdzieś wybierać – urozmaićcie zawartość swej walizki i uwiecznijcie siebie. Nie zwiększy Wam się przez to ciężar bagażu, ale za to powiększy Wam się bagaż wspólnych doświadczeń 😉

Tekst: Luiza

Fot.: Ny_sonseca/Pixabay

PRZECZYTAJ: https://swingwithme.pl/dlaczego-nie-chwalicie-sie-swoimi-zdjeciami/

Niech inni też się o nas dowiedzą :)