WYJDŹ POZA SCHEMATY

Czasami sama siebie zaskakuję. Jestem miłośniczką wszelakich notesów, kalendarzy, plannerów. Tak często słowa wypisuję uderzając w klawiaturę, iż powrót do słowa pisanego długopisem na kartce papieru, wręcz sprawia mi przyjemność. Poza tym, ręczne pisanie, uruchamia zupełnie odmienne pokłady kreatywności i pobudza wyobraźnię do funkcjonowania na kompletnie innym poziomie. Ale przecież nie o robieniu notatek będzie ten wpis, choć to dzięki jednej z nich przyszła wena na stworzenie go.

Kierując się stereotypami, pozbawiasz się przyjemności odkrywania siebie – o to moja myśl własna zamknięta w pojedynczym zdaniu pośród innych zapisków. Natrafiłam na nią przypadkiem i skubana nie dawała mi spokoju. Nie ma wyjścia – trzeba to opisać.

Czy teraz uważam się za kobietę wolną i wyzwoloną? Tak, ale to nie przyszło od razu. Pisząc kolejne rozdziały książki poświęconej naszym swingerskim przygodom, uświadomiłam sobie, jak wiele utartych schematów tkwiło we mnie zakorzenionych od chwili wchodzenia i poznawania w sferę seksualną.

Monogamia jedyny wybór

Marzenia o księciu przybywającym na białym rumaku i wyrywającym mnie w podróż w nieznane. Miłość do grobowej deski, wierność wpisana w statut małżeństwa, pożądanie do innych osób surowo zakazane. Liczy się ON i tylko ON. W codzienności i w sypialnianym półmroku.

Bzdura! Dziś wiem, że można kochać miłością bezmierną, ale dzięki szczerości i zaufaniu – można dzielić się również namiętnością z kochankami. Podarować rozkosz swoim ciałem i czerpać energię z ich pieszczot i pocałunków. Zaś po wspólnych uniesieniach, kochać się z ukochaną osobą, jeszcze mocniej i jeszcze pełniej.

Nagość tylko dla wybranych

Widok nagiego ciała powinien być zarezerwowany wyłącznie dla męża/żony. Kolejny absurd. A niby czemu? Pamiętam, że odkąd po raz pierwszy jako młode dziewczę mogłam się opalać topless na cypryjskiej plaży – pokochałam to! Piersi swobodnie falujące w wodzie czy wystawione w pełnej okazałości do słonecznych promieni to dla mnie synonim wakacyjnej swobody. Plażę dla naturystów odkryłam będąc w związku z Erykiem i może owszem piasku wchodzącego w miejsca, w których nie powinien się znajdować, to jest komfort jaki rzadko możemy sobie ofiarować. Obydwoje uwielbiamy opalać się nago, zatem gdy planujemy następne wakacje, zawsze przy okazji sprawdzamy czy w pobliżu nie będzie miejsc przeznaczonych dla naturystów. Nie wstydzimy się nagości zarówno względem siebie, jak i względem innych. Bo życie w zgodzie z naturą, to życie w zgodzie ze sobą.

Smakowanie kobiecości

Gdybym trzymała się kurczowo wpajanych stereotypów, to nigdy nie pozwoliłabym sobie na pocałunek z kobietą, smakowanie jej kobiecości i oddanie się pieszczotom dawanym przez kobiecy język oraz dłonie. A przecież to nie oznacza, że ja od razu zmieniam swą orientację, lecz otwieram się na nowe doznania. Całowanie kobiety w miejscu dla niej najwrażliwszym, obserwowanie jej drogi do osiągnięcia rozkoszy to niepowtarzalna podnieta dla ciała, ale i umysłu. Zresztą na samą myśl o niewieścim zbliżeniu przeszywają mnie dreszcze ekscytacji. Dlatego tak marzę o wspaniałej kochance dla mnie i dla męża. Byśmy wszyscy mogli się spełniać w seksualnym trójkącie.

Zakazane gadżety

Masturbacja to zło!!! Masturbacja to oznaka słabości! Serio? Właśnie umiejętność dawania sobie zaspokojenia, chęć eksploracji własnych pragnień – to siła! Uprawiając samo miłość, udowadniasz, iż chcesz poznawać siebie, że siebie kochasz, że masz dla siebie czas. Że nie gonisz w pogoni za potrzebami innych, ale potrafisz powiedzieć basta – teraz kolej na mnie!

Masturbacja nie oznacza, że jesteś niepotrzebna/niepotrzebny w związku. Że nie zaspokajasz w pełni swojego partnera/partnerki.

Ja mam bardzo udane życie seksualne. Łóżko nigdy nie stanowiło dla nas tematu tabu. Mówimy otwarcie o tym, co nam się podoba, a co nie. Ale to nam nie przeszkadza w eksperymentowaniu. Lubimy testować nowe gadżety erotyczne czy to solo czy w duecie, bo one po to są. Zaś przyjemność nie ma określonego i z góry narzuconego wymiaru. Dlatego nie krępuj się dotykać i pieścić miejsc intymnych. Sprawdzaj co ci się podoba czy to za pomocą niezawodnych narzędzi do masturbacji, które zawsze masz przy sobie, czyli rąk – świdrujących, naciskających, okrążających, podszczypujących, lecz także poprzez sprawdzanie seks zabawek. One naprawdę przynoszą wiele frajdy i czekają na odkrycie przez ciebie.

Wyjdź poza schematy i zobacz, jak wiele możesz sobie dać.

Tekst: Luiza

Fot.: Foto-Rabe/Pixabay

PRZECZYTAJ: https://swingwithme.pl/tak-sie-wlasnie-tworzy-mity-na-temat-swingu/

Lubisz to, co robimy? Niech inni też się o nas dowiedzą :)
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •