Z MIŁOŚCIĄ

Kropelki twego potu spływają na mą szyję. Ustami próbuję je złapać, posmakować słonej namiętności. Paznokciami zaznaczam na plecach czerwone pręgi. Wbijam je mocniej, gdy przyspieszasz, wraz z oddechem i pędzącym biciem serca. Zupełnie jakby twoje serce chciało wskoczyć do mojego i ugościć się w jednym ciele, we wspólnym rytmie.

Jednoczesne spełnienie możliwe jest tylko z Tobą. Może brzmi to banalnie, ale orgazm orgazmowi nierówny. Jedne są intensywniejsze, drugie wywołują chwilowe uwolnienie endorfin. Niby oba przynoszą fizyczne zaspokojenie, lecz wyłącznie z Tobą przemierzam światy seksualnej świadomości. Wędruję po meandrach umysłu, otwieram się na nowy dotyk, dając się badać niczym nieznany ląd znajomemu odkrywcy.

***

Z tobą czuję się bezpiecznie, pragnąć przesuwać granice samopoznania. Ufam Ci, chyba nawet bardziej niż sobie. Wiem, że mnie nie skrzywdzisz, choć często sama zadaję sobie ból. Jesteś odpowiedzią na nie zadane jeszcze pytania. Stawiasz kropki, gdzie je stawiam wykrzykniki.

Wyciszasz mnie, pozwalając uwolnić krzyk. Uspokajasz pieszczotą dłoni. Doprowadzasz językiem zrozumienia.

Czytasz ze mnie jak z otwartej księgi. Wiesz, kiedy moje myśli błądzą po labiryncie zmartwień. Czujesz, gdy kumuluje się we mnie złość. Uśmiechasz się, widząc błysk szczęścia w mym spojrzeniu. Dopełniasz mnie w codzienności i szaleństwie, a ja staram się odwdzięczyć tym samym, aczkolwiek nie zawsze mi się to udaje.

***

Ofiarowana wolność nie sprawiła, że każde z nas poszło w swoją stronę. Ona nadała nam wspólny kierunek. Czasami mamy różne tempo, czasami któreś z nas zagubi się na moment, ale odnajdujemy się bliskością i w bliskości.

Kocham nasz mały, intymny świat. Zapach poduszki przesiąknięty twym snem, koc ogrzewający nas podczas wieczornych domowych seansów kinowych, kubki ze śladami wypitej herbaty. To jak mnie całujesz w czoło, gdy przez nieuwagę się w nie uderzę albo jak na mnie patrzysz, gdy wyszykowana na randkę pokazuję się Tobie w progu drzwi. Bo tylko Ty tak umiesz na mnie patrzeć…

Z miłością.

Tekst: Luiza

Fot. Deflyne/Pixabay

PRZECZYTAJ: https://swingwithme.pl/wypelnij-mnie/

Niech inni też się o nas dowiedzą :)