ZROZUM, ŻE TEGO CHCĘ

Zrozum, że tego chcę. Że pragnę czuć wyzwolenie. Cieszyć się wolnością, odsunąć na bok wszelkie ograniczenia. Celebrować momenty zbliżeń, poznawać smak nieznanych ust, zachwycać się pięknem ludzkiego ciała. Łączyć się, spajać, zaspokajać.

Pozwoliłeś mi na to. Nie, razem sobie podarowaliśmy pozwolenie na zrzucenie krępujących lin poprawności. Grzeczność jest przereklamowana, gdyż ciągle robisz coś dla innych, nie dla siebie. A my postawiliśmy na zdrowy egoizm. Wpierw szczęście nasze, dopiero później szczęście innych.

Byliśmy szczęśliwi. Odnaleźliśmy się w swingowym rytmie. Na początku ty nadawałeś rytm spotkaniom, ja się dostosowałam. Później to ja stałam się dyrygentem erotycznych melodii, ale to na tobie opierała się siła brzmienia tejże orkiestry.

Cisza

I nagle przestałeś grać. Umilkłeś, zamknąłeś się w sobie. Nie mówisz mi co się dzieje, a ja nie mam sił się domyślać. Próbuję, pytam, ale odmawiasz mi odpowiedzi. Zastanawiam się czy czymś cię uraziłam, czy zrobiłam coś nie tak. W głowie kotłuje się dosłownie wszystko: zwątpienie, wściekłość, rozżalenie.

Zrozum, że tego chcę: randek, spotkań, klubów, nutki niepewności przeradzającej się w żywioł namiętności. Ale teraz boję się robić cokolwiek, bo prześladuje mnie lęk, że znów coś będzie nie tak. Nie to miejsce, nie ta para, nie ten singiel. Wszystko co robię, jest złe i niewłaściwe. Czemu? Co się tak nagle zmieniło?

Mów!

Mów do mnie, do cholery! Powiedz otwarcie w czym tkwi problem! Milczenie nie jest rozwiązaniem, jest jedynie ucieczką od tego, co nieuniknione. Miłości nie buduje się na niedomówieniach, lecz szczerości. Przecież nie mieliśmy przed sobą tajemnic…

Dziś zastanawiam się czy nasz związek ma sens. Mogę zrezygnować ze swingu, choć mnie uszczęśliwia, ale chcę poznać przyczyny twego oddalenia. Zaufaj mi, tak jak ja ufam tobie. I zrób to teraz, gdyż powoli naszemu szczęściu nadaję czas przeszły: byliśmy, kochaliśmy, przeżywaliśmy…

A co z czasem przyszłym? Czy mam porzucić wspólnie plany i marzenia?

Mów do mnie. Po prostu mów do mnie.

Ze specjalną dedykacją dla P.

Tekst: Luiza

Fot.: panajiotis/Pixabay

PRZECZYTAJ: https://swingwithme.pl/twoja-kobieta-pragnie-sprobowac-swingu/

Lubisz to, co robimy? Niech inni też się o nas dowiedzą :)
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Author:

Lubimy kawę. I to w każdej postaci. Także tej wirtualnej.

Mamy też marzenie, aby nasze zmysłowe opowiadania erotyczne przeniosły się na papierowe kartki i mobilne urządzenia.

Chcemy pisać. Dla Ciebie i dla innych. Możemy połączyć siły. Jeżeli najdzie Cię ochota, to zaprosisz nas kawę. A my odwdzięczymy się nowymi wpisami, a w przyszłości - piękną książką. Ba! Książkami!

Więcej informacji: https://swingwithme.pl/zapros-nas-na-kawe

Nasz profil na Ko-fi: https://ko-fi.com/swingwithme