Site Loader

W jakim wieku powinna odbyć się inicjacja seksualna? Co zrobić, gdy ktoś neguje naszą postawę i próbuje nam wmówić, że powinniśmy zachowywać się inaczej? Pierwszy raz może być pierwszym tylko raz, więc warto przeżyć go z osobą, na której będzie nam zależało. Przeczytajcie list naszego młodego czytelnika. Czy mieliście podobne rozterki jak on?

Hej! Nazywam się Bartek, i mam do was kilka pytań, które powodowały u mnie wiele rozterek przez dłuższy czas, jednak dopiero teraz odważyłem się napisać. Czy w dzisiejszych czasach bycie prawiczkiem po szkole średniej jest uważane za coś bardzo niecodziennego, czy tylko ja odnoszę takie wrażenie? Ta kwestia jest pewnie poruszana w wiadomościach do was dosyć często, jednak pytam się dlatego, ponieważ mając 19 lat, często słyszę od ludzi starszych, kiedy się o tym dowiadują, że jestem dziwny, sztywny, jakby to ująć w dużym skrócie według nich „mam kij w d***ie i powinienem dawno p*****ać”. To prawda, że jestem prawiczkiem, tak samo jak prawdą jest, że bardzo zdystansowałem się od ludzi, nie chodzę na „balety” i tym podobne (mój były dowódca powiedział kiedyś, czemu mam taki skwaszony wyraz twarzy, na co ja odpowiedziałem, że nie piję, nie palę, więc jedyne  co mi zostaje to umrzeć z żałości, dlatego zawsze jestem spięty, taka dygresja :))
Tak naprawdę nigdy nie myślałem nad dłuższym związkiem, ani nawet nad związkiem dla seksu, dlatego chciałbym się od was dowiedzieć kilku rzeczy.

  1. Czy chłopak po 20 bez doświadczenia, czyli prawiczek jest dziwny?
  2. Czy prawiczki na portalach randkowych są czymś „egzotycznym”?
  3. Czy jeżeli idąc do pracy o wysokim stopniu zagrożenia(planuję zostać zawodowym żołnierzem i wyjechać na misję) nie chcę związku, aby nie zranić bliskiej mi osoby, jestem dziwny? W sumie jest to główny powód (oprócz tego, że bardzo boję się odrzucenia), dla którego nie chcę wchodzić w związek. Boję się, że zginę, i zostawię bliską mi osobę ze zrujnowanym sercem. Bardzo chciałbym poznać waszą opinię.

Nie śpiesz się

Cześć 🙂

Bardzo dobrze, że do nas napisałeś, bo już w pierwszym zdaniu odpowiemy Tobie – nie, nie jesteś dziwny.

Dlaczego fakt, że podążasz za swoimi życiowymi planami, że doskonale wiesz czego poszukujesz – miałoby być sklasyfikowane jako coś osobliwego? Jeżeli ktoś tak uważa, to znaczy, że to on coś powinien zmienić w swoim życiu, a nie Ty.

Nie ma właściwego wieku na pierwszy raz. Są za to właściwe osoby, z którymi warto ten pierwszy raz przeżyć. Nie pod presją innych, ale pod wpływem tej niepowtarzalnej chwili, kiedy wszystkimi zmysłami czujesz, iż to jest ten moment, na który czekałeś. A wierz nam, warto na tę chwilę poczekać…

Zdradzimy Ci też sekret. Eryk miał 21 lat jak stracił dziewictwo. Jak się później okazało stracił je z kobietą, która kilka lat później została jego żoną. Z kobietą, z którą odważył się spełniać swoje erotyczne fantazje. Czy mógł zrobić „to” wcześniej? Oczywiście, że tak. Okazje do spróbowania smaku kobiecości miał kilka razy zarówno w czasach licealnych, jak i na pierwszym roku studiów, ale tego nie zrobił, bo wiedział, iż to nie jest to, czego poszukuje. Nie kręciły go dziewczyny próbujące w ten sposób na siłę udowodnić swoją dorosłość, ani te, deklarujące otwartość pod wpływem alkoholu. Wolał uzbroić się w cierpliwość.

Czy żałuje tamtych straconych okazji? Nie, bo zyskał coś więcej niż przypadkowy seks. Doczekał się prawdziwego związku opartego na mocnych fundamentach.

Czy mężczyźni przed inicjacją seksualną są często spotykani na portalach erotycznych? Na to pytanie ci nie odpowiemy, bowiem z racji różnicy wieku, preferujemy spotkania z osobami w wieku zbliżonym do naszego. Natomiast pojawia się pytanie – po co właściwie mieliby oni tam być? Dla znalezienia miłości? Chyba nie. Dla znalezienia seksu? Pewnie bardziej, ale wątpimy, aby któraś z par podjęłaby się ryzyka spotkania z osobą nie posiadającą żadnego doświadczenia w seksie, bo nie na tym swing polega. Singielki? Im najczęściej przyświeca wizja spotkań sponsorowanych, które z romantycznym „pierwszym razem” nie miałaby nic wspólnego bądź poszukują partnerów dojrzalszych wiekiem. Zatem zdecydowanie odradzamy Tobie zakładanie profilu na takim portalu, bo możesz po prostu się zawieść przegraną oczekiwań z rzeczywistością.

Dobrze, że już teraz wiesz, co chcesz w życiu robić oraz z jakim ryzykiem to się wiąże, również pod kątem emocjonalnym. Nie chcesz nikogo skrzywdzić ani narażać niepotrzebnie na ból i rozstanie. Ale przyjdzie w Twoim życiu taki czas, że będziesz chciał kochać i być kochanym. To naturalne pragnienie człowieka, przed którym ciężko będzie uciec. Teraz skup się na sobie i na wytyczonych celach. A miłość? Ona przyjdzie niespodziewanie. Wiemy coś o tym 😉

Trzymamy za Ciebie kciuki!

Luiza i Eryk 

PRZECZYTAJ: https://swingwithme.pl/ten-pierwszy-raz/

Fot.: Robson Wojcik/Pixabay

___

Teraz Twoja kolej! Dołącz do naszej swingerskiej społeczności!

Facebook: https://www.facebook.com/SwingWithMeBlog/

Grupa na FB: https://www.facebook.com/groups/164573377243615

Discord: https://discord.gg/sthJtZnXfZ

Instagram: https://www.instagram.com/swingwithme_blog/ (jeżeli nie możecie znaleźć nas poprzez link, to wpiszcie na Instagramie swingwithme_blog)

Zbiornik: https://zbiornik.com/Swing_with_me_blog

Newsletter: https://swingwithme.pl/newsletter/

___

Jeżeli masz ochotę wspierać nas w tym, co robimy – to możesz zrobić to tutaj:

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dziękujemy!

Niech inni też się o nas dowiedzą :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *