CZY TO SIĘ WYDARZY?

Niecierpliwie uderzam w klawiaturę, starając się ułożyć słowa w sensowne zdania. Ale nie mogę. Moje myśli wędrują gdzie indziej. Jeszcze trochę i zamienię wygodny domowy dres oraz ulubioną koszulkę z napisem „Never too late” na skórzaną sukienkę i szpilki.

Ten stres nigdy nie mija. Wręcz podwaja się, gdy mamy w planach odwiedzenie nowego miejsca. Inaczej jedzie się do klubów, które się zna. Wtedy wiemy czego się spodziewać, bo pierwsze wrażenie już nie jest tym pierwszym. Jest oswojone.

Pod prysznicem starannie golę intymne miejsca. Szykuję się na wszystkie możliwe warianty. Być może nie pokażę się nikomu nago, ale gdy poczuję impuls szaleństwa, to chcę być gotowa na miłosną sztukę z innymi. Otworzyć ciało na nieznane dłonie i świdrujące języki.

Nie pytać o imiona, przeszłość czy plany na przyszłość. Delektować się teraźniejszością. Kolekcjonować erotyczne wspomnienia. Wcielać w życie seksualne fantazje. Cieszyć się sobą.

Patrzeć na męża, jak doprowadza do orgazmu inną. Spoglądać w oczy mężczyźnie, który na ulotną chwilę stanowi ze mną cielesną jedność. Obserwować, jak inni przetasowują się w swingujących układach.

Tańczyć w rytmie swingu i wymieniać się tanecznymi partnerami. Uczyć się ich kroków bądź dopasowywać do ulubionego tempa. Pojękiwaniem dawać wskazówki prowadzące do spełnienia, krzykiem oznajmiać dotarcie do finału, prześcieradłem otulać rozkoszną bezwładność.

Czy to się wydarzy? Czy pozostanie to jedynie mglistym pragnieniem? Nie ubieram się w oczekiwania. Ubieram się w czarną sukienkę łączącą marzenia z rzeczywistością.

Tekst: Luiza

Fot.: ajmonkey/Pixabay

PRZECZYTAJ: https://swingwithme.pl/krotkie-rozwazania-o-swingu/

Lubisz to, co robimy? Niech inni też się o nas dowiedzą :)
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Author:

Lubimy kawę. I to w każdej postaci. Także tej wirtualnej.

Mamy też marzenie, aby nasze zmysłowe opowiadania erotyczne przeniosły się na papierowe kartki i mobilne urządzenia.

Chcemy pisać. Dla Ciebie i dla innych. Możemy połączyć siły. Jeżeli najdzie Cię ochota, to zaprosisz nas kawę. A my odwdzięczymy się nowymi wpisami, a w przyszłości - piękną książką. Ba! Książkami!

Więcej informacji: https://swingwithme.pl/zapros-nas-na-kawe

Nasz profil na Ko-fi: https://ko-fi.com/swingwithme