Site Loader

Kiedy się czuje, że jest się gotowym na swing? Czy to przychodzi samo, nieoczekiwanie, a może jest efektem długotrwałego procesu? Czy to bardziej głos serca czy otwartość umysłu?

Właściwie to wszystko może zadziać się w jednej chwili. Przypadkowe muśnięcie dłoni, nieoczekiwana gra słów, grzeszna fantazja wyszeptana do ucha w trakcie zbliżenia. Przyspieszony puls, wariujące myśli i to niespodziewane uczucie, że chcę, że mogę więcej. I to uczucie już zostaje człowieku. Przywiera niczym druga skóra, wtapiając się coraz mocniej w tkanki. Aż wreszcie chce się spróbować smaku nieznanego dotyku…

Pojawia się zatem pytanie – kiedy jest „ten” moment?

Owszem, zdarza się, że erotyczne doświadczenia poszerzają się pod wpływem impulsu. Wakacyjna atmosfera, świetni ludzie dookoła i wyczuwalne seksualne napięcie. Chwilo trwaj!

Ale tak naprawdę ta gotowość na swing jest procesem, często trwającym latami. Jeżeli jesteśmy pewni siebie i swojego partnera/partnerki, to łatwiej też o spontaniczność i znalezienie w sobie odwagi na przekraczanie kolejnych granic.

Rozmowa i fantazje

Wszystko zaczyna się od słów i od… przyjaźni. W związku musicie być nie tylko przydzieleni do ról mąż/żona czy partner/partnerka – musicie być przyjaciółmi. To jest najważniejsze. Że nie boicie się mówić szczerze o swoich pragnieniach oraz obawach, że nie wstydzicie się siebie. Że jak któremuś z was coś wyskoczy na tyłku, to nie będziecie się krępowali pokazać sobie pryszcza na dupie. Że lubicie spędzać ze sobą czas, wzajemnie się rozśmieszając i napędzając do działania. Że, kiedy w waszej głowie pojawi się wizja cielesnej wymiany, to zaczniecie rozmowę na ten temat z ciekawością reakcji drugiej strony. Wspólne fantazje – to one są najczęstszym bodźcem do wyjścia poza schemat sypialni. Szukajcie ich, układajcie różne scenariusze i dzielcie się nimi, aż do chwili, kiedy same szepty przestaną wam wystarczać.

Chcecie wiedzieć więcej

Żywioł żywiołem, ale chcecie być przygotowani. Szukacie wskazówek, inspirujących historii, sprawdzonych źródeł. Dołączacie do grup tematycznych (polecamy oczywiście naszą – TUTAJ i TUTAJ), by znaleźć ludzi o podobnych pragnieniach i wątpliwościach do rozwiania. Wszak w grupie raźniej, a możliwość zadania bezpośredniego pytania, dodaje animuszu na początku przygody ze swingiem, jak i podczas późniejszych doświadczeń. Ale trzeba być uważnym, gdyż w sieci można natrafić na wiele treści tworzonych przez osoby, którego ze światem swingu nie miały w ogóle styczności, a bazowanie jedynie na przekonaniach, ze swingiem ma niewiele wspólnego. Oglądajcie filmy poruszające tematykę wyzwolonej seksualności. One też są doskonałym punktem do kolejnych rozmów i kreowania nowych fantazji. I słuchajcie siebie wnikliwie.

Otwarta głowa, otwarte ciało

By wyswobodzić ciało, trzeba mieć otwartą głowę. By mieć otwartą głowę, trzeba dobrze czuć się w swoim ciele. Akceptować je, lubić, kochać, pieścić, troszczyć się o nie. By ciało prawidłowo funkcjonowało, to umysł musi być spokojny, ukojony, otoczony opieką. Tu nie ma rozdzielności, wszystko się harmonijnie łączy. Dbajcie o ten spokój. Swing nie lubi chaosu, niedomówień, ciszy między pokojami.

Nie!

Kiedy także będzie „ten” moment? Kiedy nie będziecie bali się powiedzieć „nie”! Nie – gdy będziecie czuli, że to nie jest to miejsce, ci ludzie, ten nastrój w duszy. Nie – jeśli przez chociażby ułamek sekundy poczujecie się do czegoś zmuszani. Nie – kiedy ktoś przekroczy wasze granice. Nie – kiedy widok ukochanej osoby z kimś innym, będzie dla was zbyt bolesny. To trudna sztuka, lecz bez jej opanowania, niemożliwym jest swingowanie w zgodzie ze sobą.

Czy to się czuje? Tak, to się czuje i tego uczucia, nie da się pomylić z żadnym pozostałym. To może być chwila, to mogą być tygodnie, miesiące czy lata. Jeżeli obydwoje będziecie mieli podobne pragnienia, to „ten” moment nadejdzie szybciej niż wam się wydaje.

Tekst: Luiza

Fot.: Pexels/Pixabay

PRZECZYTAJ: https://swingwithme.pl/swingowanie-dla-kogo/

___

Teraz Twoja kolej! Dołącz do naszej swingerskiej społeczności!

Facebook: https://www.facebook.com/SwingWithMeBlog/

Grupa na FB: https://www.facebook.com/groups/164573377243615

Discord: https://discord.gg/sthJtZnXfZ

Instagram: https://www.instagram.com/newswingwithme/

Zbiornik: https://zbiornik.com/Swing_with_me_blog

Newsletter: https://swingwithme.pl/newsletter/

___

Jeżeli masz ochotę wspierać nas w tym, co robimy – to możesz zrobić to tutaj:

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dziękujemy!

Niech inni też się o nas dowiedzą :)

One Reply to “KIEDY JEST „TEN” MOMENT?”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *