KOGO POSŁUCHASZ?

Jedni mówią – bądź grzeczna, ułożona i poprawna. Nie wychylaj się, nie wychodź przed szereg, dopasuj się. Indywidualność jest przereklamowana, przeciętność jest bezpieczna. Nie ufaj intuicji – ona zawsze oszukuje. Rozsądek i jeszcze raz rozsądek, tylko on ma władzę nad sercem. A serce jest złe. Serce zawsze zawodzi, łamiąc się na pół.

Te same osoby mówią – seks tylko po ślubie, seks nie jest ważny, seks to tylko dodatek. W seksie nie ma miejsca na fantazje. Seks to obowiązek. Rączki na kołderkę, a pod kołderką tylko klasycznie. Bez udziwnień, bez eksperymentów. Wyrzuć Kamasutrę, zgaś światło, zamknij oczy i odliczaj do trzydziestu. A po wszystkim umyj się i połóż się posłusznie spać. Zasługujesz na odpoczynek po spełnionym obowiązku.

***

Drudzy mówią – pierdolić system. Rób co chcesz. To twoje życie i nikt nie ma prawa decydować za ciebie. Marzysz o niebieskich włosach? To miej. Chcesz podróżować i odwiedzać zakazane miejsca? To kup bilet i w drogę. Pragniesz wyrazić swoją niepowtarzalność – strojem, słowem, obrazem? Nie czekaj, pokaż kim jesteś. Nie duś w sobie niechcianej osobowości. Ona będzie zaciskać się na twej szyi powoli, aż nie zauważysz jak zawiśniesz na linie nicości.

Te same osoby mówią – seks to wolność, seks to wybór, seks to radość. Seks to przestrzeń na fantazje. Przy zapalonym czy zgaszonym świetle, w łóżku czy w plenerze. Poczytaj Kamasutrę, próbuj. W pojedynkę, we dwoje, w trójkącie, czworokącie i innych konfiguracjach. Seksualność nie jest ograniczeniem, seksualność jest wyzwoleniem.

***

Kogo posłuchasz?

 

Tekst: Luiza

PRZECZYTAJ: https://swingwithme.pl/nie-szukaj-milosci-na-sile/

Fot.: qimono/Pixabay

Author:

Lubimy kawę. I to w każdej postaci. Także tej wirtualnej.

Mamy też marzenie, aby nasze zmysłowe opowiadania erotyczne przeniosły się na papierowe kartki i mobilne urządzenia.

Chcemy pisać. Dla Ciebie i dla innych. Możemy połączyć siły. Jeżeli najdzie Cię ochota, to zaprosisz nas kawę. A my odwdzięczymy się nowymi wpisami, a w przyszłości - piękną książką. Ba! Książkami!

Więcej informacji: https://swingwithme.pl/zapros-nas-na-kawe

Nasz profil na Ko-fi: https://ko-fi.com/swingwithme