WYJAZD NA MASKENNACHT DO INSOMNII

Panie i Panowie! Czas na powtórkę szalonego wyjazdu do Berlina. Gotowi na przygodę z nami?

Każdego tygodnia otrzymujemy od Was zapytania, kiedy zrobimy kolejny klubowy wyjazd. A, że lubimy spełniać życzenia naszych czytelników – to ogłaszamy wszem i wobec, żeby na czerwono zakreślić w kalendarzu 23 marca. Wtedy bowiem chcemy Was zabrać na imprezę. Na imprezę w niezwykłym klimacie…

W zeszłym roku pojechaliśmy tam we dwoje i do tej pory wspomnienia z ów wieczoru przyprawiają nas o dreszcze. Wtedy odkryliśmy Insomnię na nowo i spełniliśmy jedną z najskrytszych fantazji. Było fantastycznie. Erotycznie i odważnie.

Maskennacht – to jedyna noc, kiedy Insomnia otwiera swoje podziemia. Mroczne i bardzo w klimacie BDSM. Zasłaniając twarz za maską, ludzie śmielej dają upust swoim niespełnionym pragnieniom. Pozwalają sobie na więcej, chowając wszelkie ograniczenia za progiem lokalu. Wtedy wyobraźnia miesza się z rzeczywistością…

I właśnie dlatego chcemy Was tam zabrać. Byście zobaczyli, to co my widzieliśmy. Żebyście poczuli to seksualne wyzwolenie. Żeby ta noc stała się dla Was niezapomniana…

Jeżeli jeszcze się zastanawiacie czy warto jechać, to przeczytajcie zapis naszych przeżyć z ubiegłego roku:

Jeśli nadal targają Wami wątpliwości, to mamy dla Was coś jeszcze – relację z naszego poprzedniego wypadu większą ekipą do Insomnii wraz z opiniami uczestników:

Przekonaliśmy Was?

Szczegóły:

Teraz garść konkretów. Informacje na temat samej imprezy znajdziecie tutaj:

https://www.insomnia-berlin.de/partys_party-detail.html?id=1918

Wstęp dla pary kosztuje 50 euro, zaś dla singla/singielki – 25 euro. Bar płatny osobno.

My ze swojej strony zapewniamy Wam dojazd z centrum Szczecina pod sam lokal oraz powrót. Oczywiście podczas drogi zadbamy o to byście się już dobrze bawili i integrowali. Kto z nami był w ubiegłym roku, ten potwierdzi, że dużo się działo, a smakowe shoty sprawdziły się doskonale w rozluźnianiu atmosfery.

Koszt dojazdu:

Para – 180 zł

Singiel – 140 zł

W tej cenie oprócz przejazdu oraz wspomnianych wcześniej shotów, zawarty jest również czas oczekiwania kierowcy na powrót naszej imprezowej ekipy.

Na miejscu planujemy być o 22.00 (start ze Szczecina o 20.00), zaś powrót przewidujemy o 04.00 (czyli w Szczecinie będziemy koło 06.00).

Dress code

Nauczeni doświadczeniem z wcześniejszych wypadów – na imprezach w Insomnii króluje kolor czarny. Nie szary, nie granatowy. Czarny! (to spostrzeżenie szczególnie dotyczy panów). Podobnie obuwie – nie sportowe, lecz eleganckie również czarne półbuty.

Maski – są obowiązkowe. Najlepiej mieć ze sobą własne, natomiast na stronie klubu widnieje informacja, że będzie można je zakupić na miejscu.

Weryfikacja

Nie, nie będziemy wymagali od Was przesyłania zdjęć z widocznymi twarzami. Sami tego nie praktykujemy, bo wiemy jak istotne są kwestie zachowania prywatności. Ale z racji tego, że aktywnie działamy na swingerskim portalu Zbiornik.com, to ofertę wyjazdu kierujemy do Zbiornikowiczów. Pozwoli nam to uniknąć pewnej przypadkowości w doborze uczestników. Z góry uprzedzamy, że nie będziemy odpowiadać na wiadomości od “pustych profili”.

Dla kogo?

Do klubu chcemy pojechać z ludźmi, którzy:

 • są otwarci na nowe doświadczenia,
 • chcą zobaczyć jak wyglądają berlińskie imprezy,
 • pragną wybrać się do klubu z większą ekipą,
 • chcieliby spróbować imprezy maskowej,
 • mają aktywne konto na portalu Zbiornik.com, a dokładniej:
  • z zakładki “O nas/O mnie” dowiemy się czegoś więcej o Was/o Tobie,
  • w profilu pary będą znajdowały się fotografie zarówno pani, jak i pana,
  • w profilach singli/singielek odnajdziemy coś więcej niż fotografie stref intymnych.

Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o kontakt mailowy na adres swm@swingwithme.pl najpóźniej do 18.03 br. W zgłoszeniu prosimy o podanie zbiornikowej nazwy profilu, żebyśmy mogli od razu go zweryfikować.

Ilość miejsc ograniczona, zatem w przypadku dużego zainteresowania – pod uwagę będzie brana kolejność zgłoszeń (potwierdzona wpłatami). Pierwszeństwo w rezerwacji będą miały pary, ale oczywiście single i singielki też są serdecznie zapraszani do udziału.

Jeżeli będziecie mieli do nas pytania – odzywajcie się albo przez podany wyżej mail albo przez nasz fanpage na Facebooku bądź poprzez nasz Zbiornikowy profil 😉

Pozdrawiamy!

Luiza i Eryk

Lubisz to, co robimy? Niech inni też się o nas dowiedzą :)
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •