WYJAZD NA TARGI EROTYCZNE „VENUS” DO BERLINA

Cześć Swingerki i Swingersi!

Jest akcja! Kto chce zabrać się z nami 13 października (sobota) na targi erotyczne Venus do Berlina? Plan jest taki, że wyjeżdżamy ze Szczecina o 10.00, a z wracamy Berlina o 21.00. Zatem czeka nas cały dzień pełen wrażeń.

Dlaczego chcemy Was tam zabrać?

Bo to właśnie na targach Venus po raz pierwszy zetknęliśmy się ze swingerskim światem. To tam się dowiedzieliśmy o ofertach berlińskich klubów, które potem zaczęliśmy regularnie odwiedzać. Pewnie gdyby nie ta jedna wizyta na targach, to być może nasz blog nigdy by nie powstał.

Na targach znajdziecie wiele różnorodnych atrakcji. Zaczynając od wystaw różnorodnych erotycznych akcesoriów, po śmiałe i wyuzdane pokazy na scenach. Z pewnością nie zabraknie też sfery BDSM. Z pewnością warto to zobaczyć!

Dla kogo jest ten wyjazd?

Dla wszystkich, którzy:

– pragną zobaczyć erotyczny i swingerski świat u naszych zachodnich sąsiadów,

– chcieliby odwiedzić targi, ale nie mają z kim, a wiadomo, że w grupie lepiej,

– są ciekawi jak takie targi wyglądają, ale nie mają odwagi pojechać sami.

Koszt

Podobnie jak podczas naszego poprzedniego wypadu do berlińskiej Insomnii (relację znajdziecie tutaj: https://swingwithme.pl/tak-sie-bawilismy-w-insomnii/) oczywiście na czas drogi przygotujemy odpowiedni zestaw rozweselający. Wszystko po to, aby od samego początku atmosfera była swobodna i niepowtarzalna.

Zasada jest taka, że każdy indywidualnie kupuje bilet wstępu na imprezę, który w przedsprzedaży kosztuje 35 euro. Bilet możecie kupić tutaj: https://www.venus-berlin.com/en/tickets/ bądź bezpośrednio na targach (ale wtedy ich cena będzie wyższa). Natomiast koszt przejazdu wynosi:

180 zł – para

120 zł – singiel/singielka

My ze swojej strony zapewniamy komfortowy dojazd w miłej i zabawowej atmosferze na miejsce targów oraz odbiór z wydarzenia, a także zbiór informacji na temat możliwych atrakcji. Na koszt transportu składa się również czas oczekiwania naszego kierowcy. Ponadto w czasie targów chętnie pozostaniemy Waszymi przewodnikami. Z nami nie zginiecie 😉

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej na  Zbiorniku bądź poprzez adres mailowy swm@swingwithme.pl najpóźniej do 8 października br. Liczba miejsc ograniczona, zatem liczy się kolejność zgłoszeń.

WAŻNE – w korespondencji poprosimy Was również o podanie swojego profilu na Zbiorniku w celu weryfikacji Waszej autentyczności. Po prostu chcemy uniknąć obecności przypadkowych osób.

Już nie możemy się doczekać wyjazdu z Wami!

Luiza i Eryk

 

Lubisz to, co robimy? Niech inni też się o nas dowiedzą :)
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •