Site Loader

Zaskakujące, jak odmienny styl życia może komuś tak bardzo przeszkadzać. Nie pasujesz do społecznie ustalonych norm – to wylatujesz. Z hukiem, z trzaskiem, na zbity pysk.

Zaskakujące, jak wiele nienawiści, złości i gniewu kryje się w sercach tych z pozoru najbardziej praworządnych. W imię „wyższych idei „piętnują, wyzywają, wybuchają agresją. To takie zachowania można nazwać terrorem praworządności.

Po niedawnym wpisie  (TUTAJ) o zmuszaniu do swingu, ponownie:

  • zostałam nazwana kurwą/szmatą/ dziwką,
  • ktoś próbował mi udowodnić, że jestem degeneratką, a moje małżeństwo to fikcja. No bo jak można kochać męża i uprawiać seks z innymi?
  • ktoś mnie przekonywał, że zgodziłam się na swing, bo Eryk zapewne wywierał na mnie presję i straszył odejściem,
  • ktoś udowadniał, że nie jestem pisarką. tylko prostytutką i umiem pisać jedynie o kurewstwie.

Idź sobie gdzieś indziej!

Takie wiadomości były do mnie /nas wysyłane na maila i zostawiane w jakże „twórczych” komentarzach. Żeby była jasność – wszystkie je usunęłam i namiętnie korzystałam z opcji, „zgłoś i zablokuj”. Doprawdy, nie rusza mnie to, ale zastanawia. Skąd ci ludzie mają czas na hejterskie dyskusje? Co roi się w ich głowach, że czyjeś „jestestwo” może tak drażnić? Nie chcesz – nie czytaj. Poszukaj w ustawieniach przeglądarki, by nasz blog co się nie wyświetlał i po prostu wyjdź, w poszukiwaniu odpowiedniej dla siebie przestrzeni, bo ja w naszej nie pozwolę robić syfu.

Wielu już było próbujących uzmysłowić nam, że my się z mężem nie kochamy. No cóż, zawiedziemy was, bo nam miłości w związku nie brakuje. Są lepsze momenty, są też gorsze. Kłócimy się i godzimy, jak zwyczajna para. Nasza nadzwyczajność polega, że od czasu do czasu pozwalamy sobie na swing. Wspólnie.

Niech każdy żyje swoim życiem i nie wtrąca się do decyzji innych. Szkoda tylko, że dla niektórych, najprostsze rozwiązania, są najtrudniejsze do zrozumienia i zaakceptowania.

Tekst: Luiza 

Fot.: AI na podstawie autorskiego opisu

 

PRZECZYTAJ: https://swingwithme.pl/nie-jestem-kurwa-nie-jestem-dziwka-jestem-swingerka/

___

Teraz Twoja kolej! Dołącz do naszej swingerskiej społeczności!

Facebook: https://www.facebook.com/SwingWithMeBlog/

Grupa na FB: https://www.facebook.com/groups/164573377243615

Discord: https://discord.gg/sthJtZnXfZ

Instagram: https://www.instagram.com/swingwithme_blog/ (jeżeli nie możecie znaleźć nas poprzez link, to wpiszcie na Instagramie swingwithme_blog)

Zbiornik: https://zbiornik.com/Swing_with_me_blog

Newsletter: https://swingwithme.pl/newsletter/

___

Jeżeli masz ochotę wspierać nas w tym, co robimy – to możesz zrobić to tutaj:

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dziękujemy!

Niech inni też się o nas dowiedzą :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *