PROMOCJE OD LELO

Zbliża się fala upałów, a co za tym idzie w ruch idą wszelkie wentylatory, klimatyzatory i… wibratory. Bo skoro zewsząd nakazują pozostanie w domu, to jakoś trzeba sobie ten czas umilić. Prawda? Dlatego na letnie dni najlepsze są promocje od LELO – 18% rabatu na zabawki erotyczne.

Zazwyczaj o takich akcjach piszemy na naszym profilu na Facebook`u, ale tym razem postanowiliśmy wszystkie potrzebne informacje umieścić na blogu.

Aby skorzystać z oferty promocyjnej, należy podczas dokonywania zakupów wpisać kod: SWING18. Co prawda promocja nie dotyczy produktów już przecenionych, ale i tak jest z czego wybierać.

Najlepiej będzie, jak wejdziecie na stronę z BESTSELLERAMI, gdyż tam znajdziecie najlepiej sprzedające się produkty. My Wam oczywiście polecamy produkty, które sami sprawdziliśmy na sobie:

  1. HULA BEADS – tańczące kulki gejszy sterowane pilotem.

Recenzja: https://swingwithme.pl/hula-beads-recenzja/

  1. PREZERWATYWY HEX – ultra cienkie i mega wytrzymałe. Ulubione gumki Eryka. Dostępne w wersji Oryginal i XL.

Recenzja: https://swingwithme.pl/prezerwatywy-lelo-hex-recenzja/

  1. SMART WAND – recenzja tej magicznej różdżki ukaże się dopiero w lipcu, ale zdecydowanie jest to gadżet potrafiący zaspokoić na wiele sposobów. Na stałe zagościła w naszej sypialni i coś czuję, że jeszcze długo nie zostanie zdetronizowana. Dostępna w wersji Medium oraz Large. Zdecydowanie polecam.

Wciąż trwa promocja na SONĘ, która jest przeceniona z 630 zł na 290 zł (w jej przypadku kod promocyjny nie będzie obowiązywał). Ten stymulator gwarantuje orgazm w maksymalnie 30 sekund. Idealna do błyskawicznego zaspokojenia.

Recenzja: https://swingwithme.pl/sona-stymulator-lechtaczkowy/

 

Promocja z kodem SWING18 trwa do 30 czerwca. Dostajemy od Was wiele wiadomości, że podobają Wam się takie nowinki informujące o fajnych ofertach. Postaramy się więcej działać w tym zakresie, by żadna ważna informacja Wam nie umknęła.

Tekst: Luiza

Author:

Lubimy kawę. I to w każdej postaci. Także tej wirtualnej.

Mamy też marzenie, aby nasze zmysłowe opowiadania erotyczne przeniosły się na papierowe kartki i mobilne urządzenia.

Chcemy pisać. Dla Ciebie i dla innych. Możemy połączyć siły. Jeżeli najdzie Cię ochota, to zaprosisz nas kawę. A my odwdzięczymy się nowymi wpisami, a w przyszłości - piękną książką. Ba! Książkami!

Więcej informacji: https://swingwithme.pl/zapros-nas-na-kawe

Nasz profil na Ko-fi: https://ko-fi.com/swingwithme